Кубок України. Металіст перемагає Карпати у Львові

Sport bigmir,  30 жовтня 2013, 20:11
0
320
Герой і невдаха поєдинку - в одному кадрі

У середу 30-го жовтня в рамках матчу 1/8 фіналу Кубка України харківський Металіст здобув гостьову перемогу над львівськими Карпатами.

Подробиці та онлайн матчу: Карпати - Металіст - 0:2 - текстова трансляція матчу Кубка України

Карпати позначили своє прагнення досягти реваншу у другому протистоянні з Металістом за тиждень. Домашній статус і зарядженість підопічних Севідова вже на 15-ій хвилині могли принести успіх господарям, але Гладкому не вистачило точності у завершальній стадії, після флангового прострілу від Пашаєва.

Відповідь Металіста акурат на екваторі першого тайму був безжальним: з виду неспішна перепасовка між Дієго Соузою, Сосой і Гоменюком доставила м'яч в район стартового майданчика для непереборного удару Алехандро Гомеса метрів з 20-ти! Харків'яни стали більш виважено підходити до контролю м'яча після забитого гола, одночасно погасивши запал господарів біля своїх воріт. Лише постріли у виконанні Ткачука з середньої та дальньої дистанції зрідка турбували Горяїнова. Зате зробив це центральний захисник гостей Моледо, встановивши на 43-ій хвилині, як незабаром виявилося, остаточний рахунок матчу.

Другий тайм почався з натхнених атак Карпат, але ні Федорчуку, звинуваченому арбітром Бойко в симуляції, ні Зеньову з Гладким, що сколихнули своїми ударами поперечину і штангу воріт Горяїнова змінити рахунок на табло не вдалося.

Підсумок перемоги на класі Металіста, який проходить у наступний раунд Кубка України!

Карпати (Львів) - Металіст (Харків) - 0:2

Голи: Алехандро Гомес (22), Родріго Моледо (43)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Кубок України. Металіст перемагає Карпати у Львові

За матеріалами: Sport bigmirfcvolyn.net