Sport bigmir,  3 листопада 2013, 15:41
0
257
Полтавчани змогли звести матч з лідером внічию

У неділю, 3 листопада, в матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги полтавська Ворскла змогла зрівняти рахунок у матчі з лідером першості харківським Металістом.

Подробиці та онлайн-трансляція матчу: Ворскла - Металіст - 1:1, текстова трансляція

У ході розміреного першого тайму харків'яни виглядали більш впевненими у власних силах, втілюючи в життя налагоджену систему латиноамериканських комбінацій, проте після півгодини поєдинку полтавчани повністю перехопили ігрову ініціативу, подовгу контролюючи м'яч на половині поля гостей. Втім по-справжньому небезпечних моментів не виникало ні біля воріт Непогодова, ні біля воріт Горяїнова. А на 43-ій хвилині клас Металіста проявився в реалізації першого потенційно небезпечного моменту, коли Родріго Моледо чудово зіграв на другому поверсі в чужій воротарській.

Початок другого тайму залишився за харків'янами. У гостей дедалі частіше стали завершуватися ударами їхні фірмові розіграші м'яча. Реальні моменти Дієго Соуза на 56-ій хвилині, а також Девича на 63-ій стали контрольними точками цього періоду харківської активності. Однак забити ще один гол Металісту не вдалося. А футболісти Ворскли з максимальною вигодою використовували стандарт на 69-ій хвилині, коли Денису Дедечку залишалося переправити м'яч з близької відстані у ворота.

Після забитого гола Ворскла видала емоційну 10-хвилинку, погравши на нервах захисників Металіста і гостьового сектору, але втілити свою перевагу в нові м'ячі так і не змогла. Як не зміг і харківський клуб перевести в готівку свій клас...

Підсумок: Металіст слідом за Шахтарем втрачає очки, надаючи можливість Дніпру скоротити відставання в турнірній таблиці.

Ворскла (Полтава) - Металіст (Харків) - 1-1
Голи: Денис Дедечко (69) - Родріго Моледо (43)

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.netFootBoom.com