Півзахисник Севільї: Ми були в змозі змагатися з Реалом

Sport bigmir,  13 серпня 2014, 09:10
0
82
Денис Суарес: Якби ми забили, все могло скластися інакше

Півзахисник Севільї Денис Суарес прокоментував поразку своєї команди від Реала в матчі за Суперкубок UEFA.

"Ми були в змозі змагатися з Реалом, одним з найкращих клубів світу і переможцем Ліги чемпіонів. Після того, як суперник відкрив рахунок, у нас був чудовий момент, але Реал виручив Ікер Касільяс. Якби ми забили, все могло скластися інакше.

У другому таймі суперник забив дуже швидкий гол. Якби рахунок 0:1 протримався десь до хвилини 75-ої, у нас були б шанси боляче вколоти суперника. Ми їдемо додому з гордістю за виконану роботу, тому що закінчували матч на половині поля Реала, подали п'ять або шість кутових і цілком могли забити. Покидаємо Уельс з високо піднятою головою.

Севілья - це дуже серйозна команда, яка перемагала в Лізі Європи не тільки в минулому сезоні, але й раніше. Також вона брала Суперкубок UEFA. Думаю, у нас попереду чудовий сезон. Робитимемо все для того, щоб повторити успіх минулого сезону.

Севілья намагається виступати успішно на всіх фронтах: у чемпіонаті, в Європі, в Кубку Іспанії. У нас підібрався дуже міцний склад, і я думаю, що ми повинні продовжити йти наміченим шляхом, оскільки саме так можемо досягти наших цілей", - цитує Суареса сайт UEFA.

Нагадаємо, у вівторок, 12 серпня, мадридський Реал у матчі за Суперкубок UEFA обіграв Севілью з рахунком 2-0.