Тренер Говерли: Я за те, щоб в Україні три роки судили тільки іноземні арбітри

Sport bigmir,  29 вересня 2014, 08:42
0
124
Грозний: Металісту не потрібна додаткова допомога від суддів

Головний тренер ужгородської Говерли В'ячеслав Грозний в програмі Великий футбол на каналі Футбол 1 розчарований роботою арбітра Берізки.

"Першої картки у Люльки не було. Я дивився цей епізод, всі дивилися цей момент! За що йому вручили жовту картку ?! Просто нізащо!

Я за те, щоб в Україні 3 роки судили тільки іноземні арбітри. Металіст - хороша команда, і я не вважаю, що їм потрібна додаткова допомога від суддів: вони самі можуть обіграти будь-яку команду", - заявив після кубкового матчу Грозний.

Раніше віце-президент Говерли Олександр Шуфрич пообіцяв, що його команда може не вийти на матч з Металістом через свавілля арбітра.

Нагадаємо, що в суботу, 27 вересня, в першому матчі 1/8 фіналу Кубка України Говерла і харківський Металіст зіграли внічию з рахунком 2:2. На 79 хвилині господарі залишилися в меншості, а на 87 хвилині Клейтон Хав'єр зрівняв рахунок у матчі.

За матеріалами: Телеканал Футбол 1/footballua.tv/