0
182
Гол Матеуса приніс Дніпру перемогу над Металістом

Дніпро здолав харківський Металіст у матчі 9-го туру чемпіонату України.

Дніпро з перших хвилин матчу з Металістом заволодів ігровою перевагою. Однак вийти вперед підопічні Мирона Маркевича змогли лише під кінець першого тайму, коли Рижук, намагаючись заблокувати удар Матеуса, зрізав м'яч у власні ворота.

У дебюті другої половини зустрічі харків'яни зрівняли рахунок. Прийомов завдав чудовий удар з льоту по воротах Бойка - 1:1.

Дніпро майже всім складом побіг уперед, сподіваючись вирвати таку потрібну перемогу. Однак облога воріт Погорілого результату не дала, а забили дніпропетровці після контратаки. Матеус промчав з м'ячем через все поле і завдав чарівного удару в нижній кут воріт харків'ян.

Металіст - Дніпро 1:2

Голи: Прийомов, 52 - Рижук, 40 (у свої ворота), Матеус, 70

Металіст: Погорілий - Рижук, Курилов, Путівцев, Нойок - Довгий, Ковальчук (Назаренко, 79), Рудика - Чурко (Бобко, 72), Льопа, Прийомов

Дніпро: Бойко - Томечак, Дуглас, Гуйє, Піко (Гама, 65) - Федорчук (Лаштувка, 58), Едмар - Лео Матос, Ротань, Матеус (Руїс, 86) - Селезньов

Попередження: Чурко, Рудика - Дуглас