Sport bigmir,  29 квітня 2016, 06:42
0
301
Мірча Луческу задоволений грою

Мірча Луческу поділився думкою про перший півфінальний матч Ліги Європи проти Севільї.

Головний тренер донецького Шахтаря Мірча Луческу прокоментував першу гру 1/2 фіналу Ліги Європи проти Севільї.

"Рахунок відповідає сьогоднішній грі. Ми мали суттєву перевагу в першому таймі, створили хороший тиск на суперника, безліч гольових моментів, проводили контратаки. Але, на жаль, нам не вистачало останнього пасу", - цитує наставника" гірників "офіційний сайт клубу.

"Перший тайм міг закінчитися з рахунком навіть 4:1, ми були більш зібраними в завершальній фазі атаки. У другому таймі Севілья зіграла краще, особливо на початку. На жаль, ми здали фізично і почали припускатися помилок в обороні, особливо в лівій зоні. Це додало суперникові впевненості. Ми ж неправильно проводили контратаки. Позначилася, напевно, і відсутність досвіду.

Кажуть, що Шахтар - досвідчена команда ... Але не будемо забувати, що Севілья бере участь в іншому чемпіонаті, часто проводить матчі з Реалом, Барселоною, Атлетіко. У нас же багато футболістів тільки починають грати у складі. Це Коваленко, Малишев, Феррейра - виконавці, які на такому рівні виходять нечасто.

В цілому я задоволений матчем, як, напевно, задоволена побаченим і публіка. Рахунок 2:2 залишає нам шанси, ми добре граємо на виїзді. Спробуємо відновити всіх футболістів до повторної зустрічі в Севільї", - резюмував Луческу.

Нагадаємо, що Шахтар не втримав перемогу над Севільєю в Лізі Європи.
За матеріалами: ФК Шахтер