Українська молодіжка не обіграла Латвію на старті відбору до Євро-2019

0
197
Богдан Ледньов - автор єдиного гола українців

Молодіжна збірна України з футболу стартувала в новому циклі із втрати очок.

Молодіжна збірна України невдало провела перший матч відбіркового турніру чемпіонату Європи 2019 проти збірної Латвії на виїзді у місті Єлгава, зігравши внічию 1:1.

Вже на дев'ятій хвилині підопічні Головка опинилися в ролі наздоганяючих, коли відзначився Робертс Улдрікс. Саме до нього відскочив м'яч, і латиський стрілець метрів із шести розстріляв сітку наших воріт.

На 21-й хвилині українці зуміли відігратися. Удар справа з гострого кута від Ледньова, рикошет від воротаря, і м'яч у воротах. Потім протягом двох хвилин два моменти були у Борячука, але Андрій обидва рази безвідповідально поцілив вище воріт.

Вже на початку другого тайму наші футболісти могли вийти вперед, але м'яч після удару Лучкевича чиркнув штангу і вилетів за межі поля. Був момент у латвійців, але удар головою від Юрковскіса - і м'яч пройшов поруч зі штангою.

Латвія U-21 - Україна U-21 1:1

Голи: Улдрікс, 9 -Леднев, 21.

Україна: Безрук, Кирюханцев, Брюхов, Зотько, Осман, Вачиберадзе, Вакулко, Ледньов (Третьяков, 73), Чеберко, Борячук (Лучкевич, 46), Довбик (Біленький, 60).