iSport.ua,  8 листопада 2018, 21:50
0
302

Київське Динамо майже гарантувало собі вихід у плей-офф єврокубків.

Київське Динамо легко і впевнено обіграло французький Ренн в матчі четвертого раунду групового етапу Ліги Європи.

Київським футболістам на правах господарів швидко вдалося забрати хід матчу під свій контроль і швидко забити. Циганков з кутового виконав блискучий навіс на кут воротарського, куди і спрямував свій ривок Вербич, який відправив м'яч ударом головою в дальній кут.

Ренн спробував відповісти в швидкій атаці, але дії лідера атак французької команди Хатема Бен Арфа залишали в першій половини бажати кращого. За великим рахунком, Бойко до перерви так і не вступав серйозно в гру.

У той же час, команда Хацкевичавтратила кілька непоганих моментів - наприклад, удар Миколенка з гострого кута, замість передачі в штрафну на набігаючого Циганкова.

Другий тайм почався з атак Динамо, але забивати міг Ренн. На 54-й хвилині Сарр після прострілу пробивав з 5-ти метрів, але Бойко зумів зреагувати. З цього моменту на полі пішла відкрита гра, команди намагалися відповідати атакою на атаку. Така гра була чревата для Динамо, якому, можливо, слід було збити темп, але, на щастя, саме кияни забили.

На 68-й хвилині після подачі зі штрафного Миколенко вискочив з глибини, випередив гравців Ренна і головою пробив у сітку. Через чотири хвилини Шапаренко взяв гру на себе, обіграв захисника, увійшов у штрафну і відводним ударом відправив м'яч під дальню штангу.

Рахунок 3:0 розслабив киян, і тут же у Ньянга були дві хороші можливості забити гол престижу - спершу він не реалізував вихід один на один, не зумівши переграти Бойка, а через пару хвилин воротар Динамо зробив сейв після удару Ньянга під поперечину.

В результаті, Ньянг не забив, але гольову передачу зробив - на 89-й хвилині М'Бає Ньянг віддав м'яч, як на блюдечку, у воротарський, де Теосон Сібачо забив ударом в упор.

Перемога 3:1 дозволила Динамо набрати 8 очок. Стільки ж у Астани. Кияни виграють у Яблонця 5 очок, у Ренна - 6 очок за два тури до кінця групового етапу. У команди Хацкевича досить-таки високі шанси пробитися в 1/8 фіналу Ліги Європи.