Динамо на останніх хвилинах упустило перемогу над Зорею

iSport.ua,  11 травня 2019, 19:15
0
260
Динамо не змогло втримати перемогу

Київське Динамо, володіючи перевагою всю гру, пропустило гол зі штрафного в компенсований арбітром час і зіграло внічию із Зорею - 1:1.

Уже на 10-й хвилині кияни відкрили рахунок. Циганков прорвався по лівому флангу і віддав пас у воротарський, де Русин в оточенні захисників переправив м'яч у сітку.

У Динамо було достатньо моментів, щоб подвоїти свою перевагу. Де Пена, пробиваючи головою із забійної позиції, послав м'яч повз ціль, Шевченко не раз рятував команду після пострілів Русина і Циганкова.

В результаті розв'язка в поєдинку настала на 92-й хвилині. Класний удар зі штрафного у виконанні Сіласа дозволив рахунку на табло стати нічийним.

Динамо безнадійно відстало від Шахтаря, який уже в наступному турі може оформити чемпіонство, а Зоря зрівнялася з Маріуполем у боротьбі за четверте місце.

Динамо - Зоря 1:1

Голи: Русин, 11 - Сілас, 90+2

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар (Шабанов, 42), Миколенко - Сидорчук, Буяльський (Гармаш, 61) - Циганков, Андрієвський, Де Пена - Русин (Цітаїшвілі, 83)

Зоря: Шевченко - Караваєв, Вернидуб, Чеберко, Каменюка - Чайковський (Сілас, 46), Арвеладзе - Хомченовський, Кочергін (Громов, 63), Луньов - Іванович (Будковський, 46).

Попередження: Буяльський, Андрієвський, Миколенко - Чайковський, Кочергін, Чеберко.

ТЕГИ: футболУкраинская Премьер-лигаДинамо КиевЗаряУПЛЗаря (Луганск)Динамо