Хацкевич: Функціональний стан Циганкова поки не оптимальний

0
73
Олександр Хацкевич

Олександр Хацкевич прокоментував перший матч Динамо в новому сезоні УПЛ.

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич розповів про стан півзахисника Віктора Циганкова, який повернувся після відновлення і взяв участь в матчі проти Карпат.

"Віктора варто привітати з поверненням на поле. Він пропустив досить багато часу. Звичайно, його функціональний стан поки не оптимальний, але через проміжок ігрового часу він буде набирати кондиції. Це гравець, який потрібен нам як в наступному матчі, так і в наступних іграх", - сказав Хацкевич.

Крім того, наставник проаналізував перший матч команди в новому сезоні УПЛ - 2019/20, який завершився на користь киян - 0:2.

"Вітаю всіх з початком чемпіонату, а нашу команду з перемогою і трьома очками. Початок гарний. Так, ми володіли перевагою в першому таймі і мали два хороших моменти - у Гармаша після помилки голкіпера і Бесєдіна після стандартного положення, коли він не замкнув м'яч в порожні ворота. Можливо, сам гол був нелогічним - простріл, рикошет... але ми реалізували стандартне положення. У перші 15 хвилин другого тайму ми повинні були вже закривати цю гру. Подумали, що буде легко, але ми грали лише три дні тому гру за Суперкубок, де віддали чимало емоцій.

Поле було в чудовому стані, але з нашого боку брак був великий навіть у простих ситуаціях. Десь потрібно було контролювати темп гри, але зрозуміло, що зараз в першому турі багато емоцій, бажання у гравців.

У цілому гра мені сподобалося, тому що м'яч практично не затримувався в центрі поля - були атаки як на наші ворота, так і на ворота суперників. До того ж, в матчах перших турів головне - результат", - цитує Хацкевича офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, що Динамо почало сезон з перемоги в Суперкубку, де билося з Шахтарем.