0
102
Антоні Марсьяль

Підопічні Сульшера здобули вольову перемогу над "сороками".

Манчестер Юнайтед на своєму полі обіграв Ньюкасл у матчі 19-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Рахунок у матчі відкрив півзахисник "сорок" Меттью Лонгстафф. Незважаючи на пропущений гол, господарі швидко перевернули хід матчу і вже до перерви вели з комфортним рахунком 3:1. Забитими м'ячами відзначилися Антоні Марсьяль, Мейсон Грінвуд і Маркус Решфорд.

На 51-й хвилині Марсьяль оформив дубль. Примітно, що для півзахисника МЮ Поля Погба, який з'явився на полі у другому таймі, цей матч став 150-м у складі команди.

Манчестер Юнайтед набрав 28 очок і вийшов на сьоме місце в АПЛ. Ньюкасл розташовується на десятій сходинці з 25-ма балами.

Манчестер Юнайтед - Ньюкасл 4:1
Голи: Мартіаль, 24, 51, Грінвуд, 36, Рашфорд, 41 - М. Логстафф, 17

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Шоу - Перейра, Мактоміней (Погба, 46), Фред - Грінвуд, Мартіаль (Мата, 67), Рашфорд (Лингард, 63)

Ньюкасл: Дубравка - Шер (Крафт, 88), Фернандес, Лежен - Манкільо, Ш. Лонгстафф, М. Лонгстафф, Альмірон (Єдлін, 63), Віллемс - Гейл (АМСУ, 59), Жоелінтон

Попередження: Мактоміней, Перейра, Лингард - Шер, Єдлін