Наполі вийшов у фінал Кубка Італії, вибивши Інтер

iSport.ua,  14 червня 2020, 00:12
0
284

Мертенс і Оспіна вивели господарів поля на зустріч з Ювентусом, зігравши внічию 1:1 вдома з Інтером.

Наполі став другим фіналістом Кубка Італії, зігравши внічию 1:1 вдома з Інтером в матчі-відповіді півфіналу після мінімальної виїзної перемоги в Мілані.

Для Наполі матч почався шокуюче - вже на 2-й хвилині відзначився Крістіан Еріксен, який забив гол прямим ударом з кутового.

Інтер взагалі в першому таймі виглядав краще і міг забивати ще, але Оспіна відбив удар з близької відстані головою Лукаку і постріл в дев'ятку Кандреви. А потім Оспіна став ще і співавтором голу. Після подачі кутового Інтером, він забрав м'яч у руки і вибив на чужу половину поля, де Лоренцо Інсіньє доправив м'яч у штрафну і віддав під удар Мертенсу, який розстріляв ворота Хандановича. Завдяки цьому голу Дріс Мертенс став кращим бомбардиром в історії неаполітанців.

У першій половині другого тайму цікавіше виглядав вже Наполі, але створив лише один небезпечний момент, коли Лоренцо Інсіньє не зміг переправити м'яч у ворота із забійної позиції. Зате коли тайм перевалив екватор, Інтер зібрав всі сили для штурму, але в цей вечір блискуче у воротах грав Оспіна. Він відбив чудовий удар Еріксона зі штрафного під штангу, він неймовірним чином зреагував на удар того ж Еріксона після скидки п'ятою Санчеса, а Мозес фактично в порожні ворота вистрілив над поперечиною.

В результаті в другому таймі голів команди не забивали, завдяки чому Наполі вийшов у фінал, де його чекає зустріч з Ювентусом.

Наполі - Інтер 1:1 (перший матч - 1:0)

Голи: Мертенс, 41 - Еріксен, 2

Наполі: Оспіна - Ді Лоренцо, Максимович, Кулібалі, Хісай - Елмас (Руїс, 65), Демме, Зьелінскі (Аллан, 85) - Політано (Кальєхон, 65), Мертенс (Милик, 74), Лоренцо Інсіньє (Юнес, 85)

Інтер: Ханданович - Шкрініар, де Врей (Раноккія, 88), Бастони - Кандрева (Бірагі, 72), Барелла, Брозовіч, Янг (Мозес, 72) - Еріксен (Сенсі, 88) - Лукаку, Мартінес (Санчес, 72)

Попередження: Оспіна - Янг, де Врей