Бущан: Нас налаштовували тільки на перемогу

iSport.ua,  9 грудня 2020, 07:05
0
152

Воротар зазначив, що команда грала не дуже яскраво, але головне - домоглася перемоги.

Голкіпер київського Динамо Георгій Бущан поділився емоціями від перемоги над угорським Ференцварошем (1:0).

"Воротар Ференцвароша грав без вітровки? Напевно, у нього яйця великі, тому був без неї. Щодо матчу - грали не так яскраво, як хотілося б, не так добре, але головне, що здобули перемогу. У попередніх матчах епізодами грали добре, але в обороні не все було гаразд. Домоглися позитивного результату і йдемо далі.

Намагалися виходити в атаку через пас, але суперник добре пресингував в першому таймі, і вони контролювали м'яч в центрі, проте моментів не було ні у нас, ні у них. На другий тайм ми вийшли більш зібраними і домоглися потрібного результату. Нас налаштовували лише на перемогу.

Зараз залишився один матч в чемпіонаті, і наше завдання залишитися на першому місці і потім вже збори, на яких потрібно підготуватися. Зараз мало часу для тренувань, оскільки ігри йдуть дуже часто, але, думаю, на зборах ми допрацюємо і в підсумку додамо. За Луческу ми додали - це сто відсотків. У психології дуже додали, ми думаємо і знаємо, що можемо добитися результату, не важливо, з яким суперником ми граємо", - наводить слова Бущана сайт телеканалів Футбол 1/2/3.