Лестер уникнув поразки в матчі з Кристал Пелас

iSport.ua,  28 грудня 2020, 19:15
0
56

На гол Заа "лисиці" відповіли точним ударом у виконанні Харві Барнса.

Кристал Пелас зіграв внічию з Лестером у поєдинку 16-го туру чемпіонату Англії. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

На 19-й хвилині "лисиці" могли відзначитися з пенальті, але форвард Келечі Іхеаначо не зумів реалізувати 11-метровий удар. Як відомо, не забиваєш ти - забивають тобі.

На початку другого тайму півзахисник Кристал Пелас Вільфрід Заа вивів свою команду вперед завдяки точному удару в кут воріт суперника. Гості зрівняли рахунок лише наприкінці зустрічі зусиллями Харві Барнса.

Лестер набрав 29 очок і вийшов на друге місце в турнірній таблиці АПЛ. Кристал Пелас розташовується на 13-му рядку (19 балів).

Кристал Пелас - Лестер 1:1

Голи: Заа, 58 - Барнс, 83

Кристал Пелас: Гуата - Клайн, Томкінс, Куяте, Мітчелл - Таусенд, Мілівоєвич, Рідевалд (Макартур, 74), Шлюпп (Айю, 84) - Бентеке, Заа

Лестер: Шмейхель - Джастін, Амарте, Еванс, Томас - Чоудхері (Тілеманс, 66), Менді, Перес, Прат (Варді, 66), Барнс - Іхаеначо (Грей, 72).

Попередження: Чоудхері, 51.