iSport.ua,  6 січня 2021, 18:09
0
380

Українець вийшов на поле у другому таймі.

В рамках 16-го туру чемпіонату Італії Аталанта на домашньому полі розгромила Парму (3:0).

Підопічні Джан П'єро Гасперіні відкрили рахунок на 15-й хвилині завдяки голу Мюріеля. До кінця першого тайму клуб з Бергамо мав кілька моментів збільшити перевагу, однак гості зіграли в обороні надійно.

У другому таймі Аталанта зуміла реалізувати пару моментів. Спочатку Дуван Сапата відзначився голом відразу після виходу на заміну, а через кілька хвилин Госенс ​​встановив остаточний рахунок - 3:0.

Український півзахисник Атланти Руслан Малиновський з'явився на полі на 58-й хвилині, проте гольовою дією не вирізнявся.

Аталанта - Парма 3:0

Голи: Мюріель, 16, Сапата, 49, Гозенс, 67.

Аталанта: Голліні, Гозенс (Меле, 65), Гімшіті, Толо, Хатебур (Кальдара, 81), Ілічіч (Малиновський, 58), Фройлер (Міранчук, 65), Пессіна, де Рон, Паломіно, Мюріель (Сапата, 46).

Парма: Сепе, Гальйоле (Пеццелла, 33), Бюсі, Бруну Алвеш, Валенті, Ернані, Сипрьєн, Зом, Куртич, карам (Міхеіле, 10), Інглезе (Корнеліус, 46).

Попередження: Пессіна - Сипрьєн.