iSport.ua,  23 січня 2021, 18:05
0
151

Команда Луїша Каштру провела свій другий контрольний матч у Туреччині.

Донецький Шахтар продовжує підготовку до другої половини сезону і сьогодні, 23 січня, підопічні Луїша Каштру провели свій другий контрольний матч на зборах в Туреччині.

Суперником донецької команди виступив болгарський Лудогорець, матч з яким завершився з нічийним рахунком 2:2.

"Гірники" швидко відкрили рахунок в матчі, коли на четвертій хвилині красива атака завершилася голом у виконанні Манора Соломона. На початку другого тайму донеччани збільшили перевагу в рахунку зусиллями Євгена Коноплянки. Однак в наступні п'ять хвилин Лудогорець двічі засмутив українську команду, забивши два м'ячі. Авторами голів стали Ікоко і Совлі.

Лудогорець - Шахтар 2:2

Голи: Ікоко, 58, Совлі, 60 - Соломон, 4, Коноплянка, 55

Стартовий склад Шахтаря: П’ятов - Додо, Хочолава, Матвієнко, Віта - Коваленко, Дентіньо - Патрік, Тете, Степаненко - Соломон

Нагадаємо, що в стартовому матчі на зборах Шахтар не зміг обіграти Лех, розписавши мирову з рахунком 1:1.