Ліверпуль здобув комфортну перемогу над Шеффілдом

iSport.ua,  28 лютого 2021, 23:24
0
126

Мерсисайдці перервали серію із чотирьох поразок у чемпіонаті.

Ліверпуль на виїзді переміг Шеффілд Юнайтед у матчі 26-го туру англійської Прем'єр-ліги. Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь "червоних".

Обидва м'ячі були забиті в другому таймі. На 49-й хвилині Кертіс Джонс наблизився до штрафного суперника і поцілив у дальній кут воріт "клинків".

Через 15 хвилин гравець Шеффілда Кін Браян перевів м'яч у свої ворота.

Ліверпуль зумів перервати серію із чотирьох поразок в АПЛ поспіль. Команда Юргена Клоппа займає шосте місце в турнірній таблиці, набравши 43 очка. Шеффілд розташовується на останньому місці, маючи в активі 11 балів.

Шеффілд Юнайтед - Ліверпуль 0:2

Голи: Джонс, 48, Браян, 64 (автогол).

Шеффілд Юнайтед: Рамсдейл - Ампаду, Ягелка (Осборн), Браян - Болдок, Норвуд, Лундстрем, Флек (Шарп), Стівенс - МакБерні, Макголдрік (Берк).

Ліверпуль: Адріан - Олександр-Арнольд, Філліпс, Кабак, Робертсон - Джонс (Кейта), Алькантара (Мілнер), Вейналдум - Салах, Фірміно, Мане.