Вільярреал обіграв Арсенал у матчі з двома вилученнями і пенальті

iSport.ua,  29 квітня 2021, 23:59
0
359

"Жовта субмарина" зробила вагому заявку на вихід у фінал Ліги Європи.

Вільярреал здолав лондонський Арсенал у першому півфінальному поєдинку Ліги Європи-2020/21. Зустріч пройшла в Іспанії і завершилася з рахунком 2:1 на користь "жовтої субмарини".

Підопічні Унаї Емері забили вже на п'ятій хвилині. Хавбек Мануель Трігерос вбіг до штрафного, отримав пас і пробив низом у лівий кут воріт суперника.

На 30-й хвилині Вільярреал подвоїв свою перевагу. Після розіграшу кутового м'яч опинився у Рауля Альбіоля, який завдав точного удару по воротах Арсенала.

У середині другого тайму вінгер "канонірів" Ніколя Пепе впевнено реалізував пенальті і скоротив відставання в рахунку до одного голу. Щоправда, на більше лондонців не вистачило.

Варто відзначити, що обидві команди догравали зустріч удесятьох. На 57-й хвилині поле залишив гравець Арсеналу Дані Себальос (друга жовта), а на 80-й червону отримав хавбек Вільярреала Етьєн Капу.

Зустріч у відповідь відбудеться 6 травня в Лондоні.

Вільярреал - Арсенал 2:1
Голи: Трігерос, 5, Альбіоль, 30 - Пепе, 73 (пен.)

Вільярреал: Рульі - Фойт (Гаспар, 70), Альбіоль, Торрес, Педраса (А. Морено, 81) - Парехо, Капу, Трігерос (Гомес, 81) - Ж. Морено, Алькасер (Коклен, 46), Чуквезе.

Арсенал: Лено - Чамберс, Холдинг, Марі, Джака - Партей, Себальос - Сміт-Роу (Ельнені, 90+5), Едегор (Мартінеллі, 63), Сака (Обамеянга, 85) - Пепе (Вілліан, 90+5).

Попередження: Торрес, Капу - Себальос, Партей, Обамеянг.

На 57-й хвилині був вилучений Дані Себальос (Арсенал) (друге попередження).