iSport.ua,  1 травня 2021, 19:00
0
241

"Гірники" практично гарантували собі срібні медалі

Шахтар комфортно обіграв Дніпро-1 з рахунком 2:1 в матчі 24-го туру чемпіонату України.

Героєм зустрічі став форвард "гірників" Дентіньо, який в середині першого тайму відкрив рахунок, а в кінцівці 45-хвилинки віддав гольову передачу на Тете. У цьому моменті не обійшлося без грубої помилки Арсенія Батагова.

Отримавши перевагу в два м'ячі, Шахтар впевнено довів матч до перемоги, мав достатньо моментів, щоб довести рахунок до розгромного, але перед фінальним свистком у результаті контратаки пропустив від Олексія Хобленка.

Шахтар зміцнився на другому місці турнірної таблиці чемпіонату України, випереджаючи Зорю на сім очок, але у луганчан є матч у запасі. У разі поразки Зорі в матчі з Минаєм вже завтра, 2 травня, Шахтар достроково стане другим. Якщо команда Скрипника виграє свій матч, то для того, щоб гарантувати собі друге місце за підсумками сезону Шахтар 6 травня має сам обіграти Минай.

Шахтар - Дніпро-1 2:1

Голи: Дентіньо, 24, Тете, 41 - Хобленко, 90 + 4

Шахтар: Трубін - Додо, Кривцов, Хочолава, Матвієнко - Майкон (Маркос Антоніо, 87), Степаненко - Тітці, Алан Патрік (Судаков, 83), Соломон (Фернандо, 78) - Дентіньо (В'юнник, 86).

Дніпро-1: Юрчук - Тейлор, Дуглас (Адамюк, 85), Сваток, Дубінчак - Батагов (Білл, 62), Ді Франко - Булеца, Когут (Ярмолюк, 75), Чуже - Довбік (Хобленко, 84).

Попередження: Додо - Тейлор, Ді Франко, Когут, Ярмолюк.