Матвієнко: Нерви завадили нам грати у свій футбол

iSport.ua,  21 червня 2021, 21:47
0
305

Микола Матвієнко назвав причину поразки збірної України.

Захисник збірної України Микола Матвієнко висловився про поразку національної команди в заключному матчі проти Австрії (0:1) в рамках третього туру групового етапу Євро-2020.

За словами футболіста, українська збірна не змогла показати свою гру через нервозність.

"З початку гри було кілька нервових моментів. Були допущені помилки і обрізки в простих ігрових ситуаціях. Через це ми почали грати не так, як хотіли. Почали бути обережними, Австрія це відчула і почала пресингувати, через що перший тайм у нас не вийшов. У другому таймі вже перебудувалися і намагалися показувати кращу гру".

"Пресинг Австрії? Ми знали, що будуть пресингувати, тому що їм потрібна була перемога. Але, повторюся, через нервозність не виходило грати у свій футбол, у нашу гру.

Перспективи виходу в плей-офф? Просто чекаємо результати інших матчів і сподіваємося", - сказав Матвієнко в ефірі ТК Футбол 1/2/3.