Німеччина важко вирвала нічию у Угорщини та пробилася в плей-офф

iSport.ua,  23 червня 2021, 23:52
0
299

Угорці були близькі до сенсації, але наприкінці зустрічі не втримали Горецку, який і врятував німців від поразки.

У Мюнхені завершився заключний матч групового етапу Євро-2020, в якому зустрілися представники квартету F - збірні Німеччини та Угорщини.

Поєдинок був важливим для обох команд - ситуація в групі була такою, що і німці, і угорці могли вийти в плей-офф. При цьому німців влаштовувала і нічия, а ось угорцям потрібно було тільки перемагати.

І саме це вони вирішили почати робити на самому початку зустрічі - вже на 11-й хвилині зустрічі угорці швидко пішли в контратаку, потім Шоллоі вирізав прекрасну передачу за спину Хуммельса в центр штрафного на Адама Салаї, і капітан в падінні пробив головою в кут - 1:0.

Адам салаи забивает в ворота Германии
Адам Салаї забиває у ворота Німеччини / Джерело: Getty Images

Незважаючи на те, що трапилося, німці швидко рвонули вперед, але Сані потрапив в офсайд. Угорці стали щільніше оборонятися, і підопічним Лева практично нічого не вдавалося. Так, були проходи по флангах, однак всі закидання в штрафну були безуспішними.

Відмінно рухався Хаверц на правому фланзі, але ніхто з партнерів не допомагав йому замикати атаки, а небезпечні подачі Гнабрі угорці спокійно перехоплювали.

У підсумку до кінця тайму Німеччина створила лише два реальні моменти - Хуммельс пробивав головою, але влучив у поперечину, а Хаверц двічі намагався пробити з меж штрафного, але один раз заблокували, а слідом другий удар був повз ворота.

Кадр с матча Германия - Венгрия
Кадр з матчу Німеччина - Угорщина / Джерело: Getty Images

Другий тайм почався з атак німців, але знову вони були невдалими. При цьому не можна сказати, що угорці поставили автобус. Ні, вони грали щільно і вузько, при цьому швидко йдучи в контратаки. Німці ж ніяк не могли правильно зіграти в завершальній третині поля.

Поступово почалися заміни - Лев розумів, що треба щось міняти, інакше німці ризикують провалити чемпіонат. І ось, нарешті, "бундестім" зуміла відігратися - на 66-й хвилині Хаверц з лінії воріт головою відправив м'яч у сітку.

Кай Хаверц поражает ворота Венгрии
Кай Хаверц вражає ворота Угорщини / Джерело: Getty Images

Відразу після цього Лев зняв Кая з гри, випустивши Вернера, а замість Гнабрі вийшов Мюллер. Після цієї паузи угорці відразу почали атаку, яка завершилася голом - Салаї перекинув захисників і відправив Шефера на побачення з Нойером. Хавбек головою пробив прямо повз голкіпера.

Ось такого німці не очікували, і кілька хвилин грали досить розгублено, проте потім взяли м'яч під свій контроль і почали активно йти вперед, щоб відігратися. Шикарний момент був у Крооса, але зовсім трохи неточно пробив Тоні.

Ондраш Шефер празднует гол в ворота Нойера
Андраш Шефер святкує гол у ворота Нойєра / Джерело: Getty Images

Наставник "німецької машини" вирішив навіть прибрати одного захисника, щоб ще сильніше посилити атакуючий потенціал своєї команди, так як розумів, що його команда близька до вильоту з турніру.

І ось, на 84-й хвилині Леон Горецка буквально врятував німців. Вернер пробив в захисника, м'яч відскочив до Леона, і той з 11 метрів потужно пробив у сітку. Гулачі стопою злегка зачепив, але врятувати було неможливо.

Игроки сборной Германии радуются победе
Гравці збірної Німеччини радіють перемозі / Джерело: Getty Images

А вже в компенсований час Сані і зовсім міг принести Німеччині перемогу, але, мабуть, втомився бігати 90 хвилин і пробив ну дуже неточно, і фінальний свисток зафіксував нічию - 2:2.

З огляду на те, що Франція і Португалія зіграли внічию в паралельному матчі (2:2), Німеччина вийшла в плей-офф з другого місця в групі, і в 1/8 фіналу зіграє зі збірною Англії. Угорщина ж була близька до справжньої сенсації, але не втримала переможний рахунок і покидає турнір.

Німеччина - Угорщина - 2:2

Голи: Хаверц, 66, Горецка, 84 - А. Салаї, 11, Шефер, 68.

Німеччина: Нойер - Гінтер (Фолланд, 82), Хуммельс, Рюдігер - Кімміх, Гюндоган (Горецка, 58), Кроос, Госенс ​​(Мусіала, 82) - Хаверц (Вернер, 67), Сане- Гнабрі (Мюллер, 67).

Угорщина: Гулачі - Нього, Ботко, Орбан, О. Солоі, Фіоло (Ніколіч, 88) - Кляйнхайслер (Ловренчіч, 88), Нодь, Шефер - А. Салаї (К. Варга, 82), Шоллоі (Шен, 75).

Попередження: Гюндоган (29), Сане (61) - Ботко (28), А. Салаї (64), Фіоло (66).