Збірна Перу уникла поразки з Еквадором, Бразилія вирвала перемогу у Колумбії

iSport.ua,  24 червня 2021, 06:40
0
202

У Бразилії стартував четвертий тур Кубка Америки.

Збірна Бразилії обіграла Колумбію з рахунком 2:1 в матчі четвертого туру Кубка Америки.

Рахунок в матчі був відкритий на 10-й хвилині після голу Луїса Діаса з подачі Хуана Куадрадо. Бразильці зрівняли рахунок завдяки точному удару Роберто Фірміно на 78-й хвилині. А вже на 10-й доданій хвилині до матчу перемогу Бразилії приніс Каземіро, який замкнув подачу Неймара з кутового.

В іншому матчі Еквадор і Перу зіграли внічию 2:2. Рахунок в матчі був відкритий на 23-й хвилині, коли автогол на свій рахунок записав півзахисник Перу Ренато Тапіа. Еквадор подвоїв перевагу вже компенсований час до першого тайму завдяки точному удару Айртона Пресіадо.

У другому таймі Перу відігрався і зрівняв рахунок - відзначилися Джанлука Лападула і Андре Каррільо.

Бразилія з 9 очками після трьох ігор лідирує в групі B. Слідом ідуть Колумбія і Перу (по 4 очки), а потім Еквадор і Венесуела (по 2 очки).