Шахтар здобув розгромну перемогу в дебютному матчі де Дзербі

iSport.ua,  30 червня 2021, 21:26
0
866

"Гірники" ще в першому таймі вирішили всі питання.

Донецький Шахтар на зборах в Австрії розгромив місцевий Санкт-Йоганн з рахунком 5:0.

Уже в першому таймі у ворота гостей залетіли чотири м'ячі. Тете відкрив рахунок на 2 хвилині після прострілу Корнієнка із флангу. На сьомій хвилині гри Мудрик після пасу Патрика в штрафну перекинув воротаря та подвоїв перевагу українського клубу.

На 10 хвилині дебютний гол за нову команду забив Лассіна Траоре. Форвард скористався чудовою передачею від Педрінью. Рахунок 4:0 став після того, як Траоре віддав гольовий пас на Корнієнка.

У другому таймі Шахтар був із суперником скромнішим. На 71 хвилині Дентінью після гольової передачі від Сіпріано зробив рахунок взагалі розгромним.

Наступний матч донеччани зіграють проти польського Ракува. Гра відбудеться 4 липня о 18:00.

Шахтар - Сенкт-Йоганн 5:0

Голи: Тете, 2, Мудрик, 7, Траоре, 10, Корнієнко, 24, Дентінью, 71

Шахтар (1 тайм): Пузанков - Корнієнко, Марлон, Вітао, Додо - Патрік, Майкон - Мудрик, Педрінью, Тете - Траоре.

Шахтар (2 тайм): Гриценко - Сіпріано, Хочолава, Мампассі, Конопля - Бондаренко, Маркос Антоніо - Соломон, Танківський, Очеретько - Дентінью.