iSport.ua,  21 серпня 2021, 21:40
0
255

"Гірники" напіврезервним складом не зазнали труднощів проти підопічних Мороза.

Донецький Шахтар на виїзді впевнено обіграв Чорноморець з рахунком 3:0 у матчі 5-го туру УПЛ.

На результат поєдинку багато в чому вплинуло раннє видалення - вже на 13-й хвилині півзахисник Чорноморця Богдан Білошевський був видалений після перегляду відеоповтору.

Чорноморець зумів здобути нульовий рахунок на 34-й хвилині, коли відзначився Судаков. У кінцівці першого тайму VAR скасував гол Миколи Матвієнка, а через кілька хвилин не було зараховано і гол капітана Чорноморця Іллі Путрі. На 45+6-й хвилині Алан Патрік все ж забив другий гол Шахтаря.

У другому таймі "гірники" не сильно йшли вперед добивати суперника, але в кінцівці зустрічі Манор Соломон довів рахунок до розгромного.

Чорноморець - Шахтар 0:3
Голи: Судаков, 34, Алан Патрік, 45+5, Соломон, 90+3

Чорноморець: Кучерук - Путря (Скорко, 84), Кадір, Дубко, Кузик - Білошевський, Михайленко - Брагар (Ісаєнко, 66), Вачіберадзе (Кравченко, 78), Авагімян (Тлумак, 78) - Бугай (Ванат, 66).

Шахтар: П'ятов - Конопля, Кривцов, Матвієнко (Віта, 62), Ісмаїлі (Корнієнко, 62) - Степаненко, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 62) - Марлос, Судаков (Соломон, 69), Мудрик - Сікан (Дентіньйо, 79).

Вилучення: Білошевський, 13.