iSport.ua,  12 вересня 2021, 08:22
0
241
Ігор Харатін дебютував за свій новий клуб

Українець вийшов на поле на 67-й хвилині матчу проти "Шльонська" у матчі сьомого туру чемпіонату Польщі.

У матчі сьомого туру чемпіонату Польщі Легія в гостях зазнала мінімальної поразки від Шльонська (0:1).

Участь у цьому поєдинку взяв український півзахисник Легії Ігор Харатін, для якого це була дебютна гра за польський клуб.

26-річний хавбек вийшов на поле на 67-й хвилині зустрічі, замінивши Бартоша Сліша.

Игорь Харатин выходит на поле
Ігор Харатін виходить на поле / Джерело: legia.com

На той момент рахунок на табло був 0:0, але Шльонськ забив гол на 84-й хвилині поєдинку.

Зазначимо, що Харатін у цьому поєдинку отримав жовту картку. Це сталося на 83-й хвилині зустрічі.

На цей момент Легія має в своєму активі шість очок і йде на 15-му місці в турнірній таблиці Екстракласу.

Нагадаємо, Ігор Харатін підписав контракт з Легією 1 вересня.