iSport.ua,  16 вересня 2021, 23:51
0
279

Підопічні Віктора Скрипника провалили гру в другому таймі.

У матчі першого туру групового етапу Ліги конференцій луганська Зоря вирушила в гості до Буде-Глимта з норвезького міста Буде.

Неприємність трапилася ще до стартового свистка - травму отримав Жуніньйо, заявлений у стартовому складі, і Скрипнику довелося міняти його на Снурніцина.

З перших хвилин зустрічі гру під свій контроль взяв чинний чемпіон Норвегії. Уже на 3-й хвилині Сольбаккен пробив по воротах Мацапури, але голкіпер врятував. Потім був удар від капітана Буде-Глимта Сальтнеса, але м'яч полетів вище воріт.

Першу половину тайму загалом гра була на рівних у плані контролю м'яча, але норвежці трохи більше атакували і завдавали ударів по воротах, однак Мацапура непогано справлявся.

Заря проиграла Буде-Глимту / twitter.com/glimt
Зоря програла Буде-Глимту / twitter.com/glimt

Поступово команда Скрипника намацала свій ритм і почала йти в атаку, але м'яч не летів навіть у створ воріт. Найнебезпечніший момент - дальній удар Хомченовського, але повз ворота. Наприкінці першого тайму норвежці ледь не вийшли вперед, але Мацапура зумів врятувати від голу.

Загалом луганський клуб виглядав непогано і були надії, що в другій половині зустрічі команда себе проявить, однак Зоря примудрилася пропустити двічі вже на старті тайму.

На 48-й хвилині Буде-Глимт заробив кутовий, яким успішно скористався. Берг подав на Сальтнеса, який головою відправив м'яч у сітку. А через хвилину Зоря знову пропустила - блискавична контратака норвежців завершилася точним ударом Ола Сольбаккена.

Луганчани помітно стали нервувати після такого провалу, почали порушувати й отримувати жовті картки. Команда з Буде відчувала себе комфортно й активно пресингувала, створюючи все більше небезпечних моментів.

На 60-й хвилині підопічні Скрипника мали всі шанси відіграти один м'яч, але спочатку удар Громова був заблокований, а потім і добивання від Кочергіна. І відразу після цього норвежці рвонули вперед і знову забили.

Гравці Зорі помилилися в захисті біля свого штрафного і втратили м'яч, чим успішно скористався Пеллегріно - Амалі красивим ударом з лівого краю штрафного перекинув м'яч за спину Мацапури - 3:0.

А через 10 хвилин рахунок міг стати і зовсім непристойним, але після удару Сальтнеса у ближній кут Зорю врятувала стійка.

Тренери команд поступово проводили заміни, але картина гри не змінилася - Буде-Глимт потужно пресингував і атакував, а Зоря зрідка пробиралася до штрафного суперника, але все ж забити гол престижу вдалося.

Уже в компенсований час Артем Громов скористався 100-відсотковим моментом і відправив м'яч у сітку. Фінальний свисток зафіксував перемогу норвезького клубу з рахунком 3:1.

У наступному турі Зоря на своєму полі прийме італійську Рому, а Буде-Глимт відправиться в гості до болгарського ЦСКА Софія. Матчі відбудуться 30 вересня.

Буде-Глимт - Зоря - 3:1
Голи: Сальтнес, 48, Сольбаккен, 49, Пеллегріно, 60 - Громов, 90+1.

Буде-Глимт: Хайкін - Сампстед, Моє, Лоде (Хейбротен, 89), Бьоркан (Конрадсен, 79) - Брустад-Фет (Ветлесен, 67), Берг, Сальтнес - Сольбаккен (Мугіша, 89), Ботхейм, Пеллегріно (Коомсон, 79).

Зоря: Мацапура - Хомченовський (Алефіренко, 90+2), Вернидуб, Цвек (Імереков, 90+2), Снурніцин - Назарин, Булеца (Луньов, 70), Кочергін - Аллах'яр (Крістіан, 70), Громов, Кабан (Овусу, 90+2).

Попередження: Бьоркан (36) - Кочергін (52), Кабан (54), Снурніцин (59).