Динамо у серії пенальті вибило Депортіво з Юнацької ліги УЄФА

iSport.ua,  9 лютого 2022, 22:25
0
513

Кияни двічі під час зустрічі програвали, але все одно зуміли довести гру до серії післяматчевих пенальті.

У середу, 9 лютого, у Ла-Коруньї на стадіоні Ріасор відбувся матч 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА, в якому місцеве Депортіво на своєму полі приймало київське Динамо.

В основний час команди забили однакову кількість голів (2:2), після чого вони мали з'ясувати переможця в серії післяматчевих пенальті, де точнішим виявився український колектив - 3:2.

Уже на старті зустрічі команди обмінялися голами: на гол Маріо Нахери кияни відповіли взяттям воріт від Антона Царенка.

У середині першого тайму оборона "біло-синіх" провалилася під пресингом Депортіво, чим скористався Рубен Лопес. Але радів він недовго, тому що за десять хвилин він залишив свою команду в меншості через отриману червону картку.

Друга половина зустрічі повністю пройшла під контролем Динамо, яке, однак, усе ніяк не могло скористатися чисельною перевагою.

Так, за 15 хвилин до кінця капітан команди Олександр Яцик, змістившись із флангу в центр, чудовим обвідним ударом вразив дальню "дев'ятку" воріт Суареса. За час, що залишився, ніхто більше не зміг відзначитися.

У серії пенальті удача та холоднокровність були на боці українців. Єдиний промах у Динамо на рахунку Самби Діалло. Однак це не завадило "біло-синім" перемогти - гравці іспанського клубу не забили тричі.

Таким чином, Динамо вирушає до 1/8 фіналу. Свого суперника підопічні Ігоря Костюка дізнаються після жеребкування, яке відбудеться у понеділок, 14 лютого.

Депортіво - Динамо 2:2 (за пенальті 2:3)

Голи: Нахера, 4', Лопес, 26' - Царенко, 7', Яцик, 75'.

Депортиво: Суарес - Діас (Тейхо, 85'), Родрігес, Барсія, Фігероа - Норьєга, Нахера (Герра, 46'), Р. Лопес - Ернандес (Очоа, 75'), Н. Лопес (Мендес, 46'), Мелья (Гомес, 90').

Динамо: Ігнатенко - Танчак, Філатов, Дячук, Вівчаренко - Царенко, Яцик, Скрипник (Ель Мегді, 64') - Близниченко, Попов, Діалло.

Попередження: Лопес, Родрігес, Суарес - Яцик, Дячук, Попов.

Вилучення: Лопес (повторне попередження).