Текст: ,  21 грудня 2022, 09:35
0
1716
Ярмоленко забив у чемпіонаті ОАЕ

Український легіонер Аль-Айна відкрив рахунок у поєдинку з Бані Ясом, проте команда знову не змогла перемогти.

Андрій Ярмоленко відзначився черговим голом у матчі чемпіонату ОАЕ. Клуб українського легіонера - Аль-Айн - вдома зустрічався у національній першості з Бані Ясом.

Наш футболіст відкрив рахунок у середині першого тайму. Однак ще до перерви підопічні Сергія Реброва пропустили двічі та вирушили відпочивати, програючи у рахунку 2:1.

Усе, що змогла команда українця у другій половині, це зрівняти рахунок. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:2.

Гол Ярмоленка:

Після 11 зіграних матчів Аль-Айн перебуває посередині турнірної таблиці, на сьомому місці, маючи 18 очок в активі.