Усе вийшло, ми задоволені: Скрипник - про гру з Ділою

Текст: ,  28 липня 2023, 11:29
0
686
Скрипник залишився задоволений першою грою із Ділою

Головний тренер полтавської Ворскли прокоментував результат кваліфікаційного матчу Ліги конференцій.

Все добре, те що добре закінчується. Таким був основний лейтмотив у словах Віктора Скрипника після матчу кваліфікації до Ліги конференцій.

За словами головного тренера полтавської Ворскли, перемога над грузинською Ділою була дуже складною, адже суперник потужний.

"Дуже потужний суперник, який добре грає з м'ячем. У першому таймі ми терпіли. А потім, як у нас часто буває: пропускаємо, дістаємо шашки і пішли гасати. Як козаки. Це була та Ворскла, яка на характері може виривати такі ігри.

Ми розуміємо, що це тільки перший тайм. Другий буде в Грузії. Перемога - це перемога, але ще нічого не вирішено.

Не хотілося йти з поля з порожніми руками, тому більше ризикували, йшли вперед. Заміни були зроблені для створення навантаження попереду. Усе вийшло, ми задоволені. Але це тільки перший крок. Будемо терпіти і старатися, щоб пройти далі.

Це лише перший офіційний матч сезону, але я задоволений фізичним станом команди: ми не почали падати, а пішли вгору.

Із Ворскли пішли гравці, які грали вперед: Сефері, Олійник, Кравець. Але прийшли нові люди, зокрема центральний захисник Сантана. Він буквально три дні з нами. Але я ніколи на це не дивлюся, а вірю в хлопців, які в нас є. Ми будемо намагатися пройти далі.

Кожна гра для нас - виклик. Ми граємо так, як ми можемо. Моя команда грає дисципліновано, тут немає хаосу, що кожен робить, що хоче. У будь-якому матчі в нас є моменти", - сказав Скрипник.

Нагадаємо, Ворскла перемогла у першому матчі Q2 Ліги конференцій проти грузинської Діли 2:1. Матч-відповідь відбудеться 3 серпня.