Данський клуб запропонував пиво тим, хто послабить конкурента по чемпіонату

Текст: ,  14 серпня 2023, 12:57
0
889
Суперники бояться Нуама

Раннерс виступив із незвичною пропозицією до великих футбольних клубів намагаючись врятуватись від поразки.

Незвична пропозиція надійшла до футбольних багатіїв із Данії. Данський Раннерс спробував стимулювати ПСЖ, Аякс та інші команди для купівлі гравця. Мова йде про Ернеста Нуама з Норшеланна, який нині знаходиться на олівці у багатьох великих європейських клубів.

Пресслужба Раннерса, перед грою з Норшеланном, випустила заяву, в якій сказано, що клуб, який придбає ганського футболіста до очного матчу між командами отримає від них у подарунок ящик пива.

"Дорогі керівники ПСЖ, Аякса та інших клубів, які зацікавлені в послугах Ернеста Нуами, будь ласка, придбайте його зараз.

Найпізніше до гри в неділю, щоб нам не довелося зустрічатися з цим гравцем-звіром. Придбайте його зараз до того, як його трансферна ціна пішла ще більше вгору.

Статистика в цьому сезоні на цю хвилину: 3 гри, 4 голи, 1 асист, звання гравця місяця

Ми подаруємо клубу, який придбає Нуаму ящик місцевого пива. Найкращого місцевого пива.

Якщо ж ніхто так і не придбає Ернеста, то нам доведеться задовольнятися перемогою в один гол", - написав Раннерс у своїх соцмережах.

Пост Раннерса у соцмережі

Зазначимо, що на цей поклик так ніхто і не відгукнувся. Нуаму вийшов на поле в матчі проти Раннерса, утім нічим корисним у грі так і не відзначився, через що був замінений у середині другого тайму. Проте і без нього Норшеланн здобув над суперником розгромну перемогу з рахунком 5:0.

Нагадаємо, раніше зірковий футболіст Аль-Насру не зміг назвати назв команд-суперниць свого клубу.