Ман Сіті здолав Севілью у матчі за Суперкубок

Корреспондент.net,  17 серпня 2023, 09:20
0
797
Манчестер Сіті - володар Суперкубку УЄФА 2023

Для того, щоб виявити сильнішого, командам довелося пробивати серію одинадцятиметрових.

У середу, 16 серпня, у грецькому Піреї пройшов матч за Суперкубок УЄФА, в якому зустрілися переможець Ліги чемпіонів Манчестер Сіті та переможець Ліги Європи Севілья.

Основний час гри завершився унічию 1:1. Іспанці відкрили рахунок у першому таймі, але підопічні Пепа Гвардіоли змогли відігратися після перерви.

У результаті володар Суперкубку УЄФА визначався одразу у серії пенальті. Обидві команди били безпомилково, аж поки до м'яча не підійшов Неманія Гудель. М'яч після його удару від поперечини полетів у поле, ознаменувавши перемогу Манчестер Сіті.