Текст: ,  8 березня 2024, 14:39
0
1922
Артем Мілевський

Колишній нападник київського клубу не розуміє, як команда втратила перемогу на останній хвилині.

Артем Мілевський прокоментував нічию "біло-синіх" у матчі 20 туру УПЛ проти Вереса. Нагадаємо, кияни втратили перемогу на останній хвилині пропустивши гол з пенальті.

Колишній нападник київського Динамо та національної збірної України дуже емоційно відреагував на такий результат клуба.

"Як можна бл**ь 1:1 з Вересом закінчити? Коли я відійшов, вигравали... говорять, що Беніто пенальті привіз? Втратили очки, дуже погано", - сказав Мілевський у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, раніше Мілевський висміяв Алієва за його слова про себе.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp