Збірна України U-21 вийшла на чемпіонат Європи

Корреспондент.net,  11 вересня 2024, 10:16
0
1240
Гравці молодіжної збірної України

Молодіжна збірна України з футболу обіграла Північну Ірландію у черговому матчі кваліфікації.

Молодіжна збірна України U-21 гарантувала собі вихід до фінального раунду ЧЄ-2025. Це сталося після перемоги нашої команди у черговому матчі відбору.

"Синьо-жовті" обіграли на виїзді Північну Ірландію 2:1. Ще в першому таймі колектив Унаї Мельгоси забезпечив для себе достатньо хорошу перевагу.

У ворота суперника залетіло два м'яча, відзначився дует з Динамо Київ - Назар Волошин і Максим Брагару

Гра йшла до впевненої перемоги нашої команди, утім збірну підвів її капітан Арсеній Батагов. Футболіст Трабзонспора невдало зіграв у захисті дуже грубо сфолив у штрафному і отримав червону. Окрім того господарі реалізували пенальті.

Заключні 10 хвилин зустрічі були нервовими для українців, але вони змогли втримати перевагу.

U-21. Євро-2025. Кваліфікація. 10 вересня

Північна Ірландія - Україна - 1:2

Голи: Аллен, 81 - Волошин, 10, Брагару, 30

Володіння м'ячем: 48% - 52

Удари: 12 - 8

Удари в площину воріт: 2 - 6

Це була восьма перемога збірної України у восьми матчах і команда тепер точно зіграє на Євро-2025.

Навіть якщо "синьо-жовті" програють два матчі відбору, що залишилось їм провести, вони все одно стануть однією з трьох найкращих других команд груп, а це гарантує пряме потрапляння на Євро.

До фінальної частини Євро-2025 U-21 за підсумками кваліфікації вийдуть 15 команд, які приєднаються до господаря фінального турніру - Словаччини. Серед них: 9 переможців груп, 3 найкращі команди серед володарів других місць та 3 переможці плей-оф, в якому гратимуть решта 6 володарів других місць.

Нагадаємо, національна збірна України зазнала другої поразки поспіль у рамках Ліги націй-2024/25, програвши у матчі з Чехією з рахунком 2:3.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp