Лунін висловився про поразку Реала від Лілля в Лізі чемпіонів

Текст: ,  3 жовтня 2024, 12:17
0
1188
Андрій Лунін

Мадридський клуб несподівано поступився у Франції і перервав свою вражаючу безпрограшну серію.

Реал несподівано поступився у виїзному матчі другого туру Ліги чемпіонів, програвши мінімально Ліллю - 0:1.

Для мадридської команди ця поразка стала першою з 18 січня, коли вони у 1/8 фіналу Кубка Іспанії поступилися Атлетіко (2:4).

Таким чином безпрограшна серія Реала в усіх турнірах тривала 36 матчів.

У цій грі ворота Реала вперше в сезоні захищав Андрій Лунін. Єдиний гол він пропустив з пенальті.

Українець вважає, що нічого поганого не сталося, тож команда має рухатися далі, але Лілль мадридці мали перемагати.

"Важко аналізувати, не знаю, чи не вистачило агресивності, креативності, боротьби… У другому таймі ми покращили гру, але, звичайно, ми завжди хочемо перемагати, розуміємо, які кольори захищаємо, але нічого страшного треба продовжувати працювати.

Перший тайм був поганим, нам потрібно проаналізувати, що сталося, та покращити гру вже в наступному матчі. Часу немає, багато матчів і треба перемагати.

Особисто я радий знову вийти на поле, передаю підтримку Тібо Куртуа, але сьогодні треба було перемагати. Ми не досягли цього, тому не можу бути задоволеним", - цитує Луніна Marca.

Нагадаємо, Ювентус у шаленому матчі вирвав перемогу у Лейпцига в Лізі чемпіонів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp