Австралія може потрапити на ЧС-2010 достроково

1 квітня 2009, 14:09
0
9

Збірна Австралії з футболу отримала перемогу над командою Узбекистану (2:0) в матчі відбіркового турніру Чемпіонату світу 2010 року і вже 1 квітня може стати першим учасником ЧС-2010.

Це відбудеться в тому випадку, якщо гра Бахрейн - Катар, яка почнеться о 18:15 за московським часом, завершиться внічию, повідомляє офіційний сайт ФІФА.

У матчі Австралія - Узбекистан, що відбувся в середу в Сіднеї, рахунок на 66-ій хвилині відкрив Джошуа Кеннеді, а другий гол забив Харрі К’юелл, що реалізував пенальті на 73-ій хвилині.

Наразі в Азії проходить останній (четвертий) етап відбіркового турніру ЧС-2010. У ньому беруть участь десять команд, які розбиті на дві групи. Австралія виступає в азіатському відбірковому турнірі Чемпіонату світу вперше, а рішення про це ухвалила асоціація футболу країни.

По дві найкращі збірні від кожної групи потраплять до фінального турніру ЧС-2010 безпосередньо. Команди, які займуть треті місця, проведуть стикові матчі. Їх переможець зустрінеться у стикових матчах із Новою Зеландією, і переможець цього протистояння отримає путівку на Чемпіонат світу.

Наразі в першій групі лідирує Австралія (13 очок після п'яти ігор), друге місце займає Японія (11 очок після п'яти ігор), третє - Бахрейн (чотири очки після п'яти ігор), четверте - Узбекистан (чотири очки після шести ігор), а п'яте - Катар (чотири очки після п'яти ігор). До кінця турніру всі команди проведуть по вісім матчів.

Таким чином, якщо зустріч Бахрейн - Катар завершиться внічию, то збірна Австралії у будь-якому випадку займе місце не нижче за друге й отримає путівку до фінальної стадії ЧС-2010.

За матеріалами: Lenta.ru