Формула-1: Є сьомий. Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Канади

10 червня 2012, 22:25
0
18
Хемілтон виграв Гран-прі Канади

У неділю, 10 червня, в Монреалі пройшов сьомий етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин Формула-1, який виграв вже сьомий пілот – цього разу ним став британський гонщик британської ж команди McLaren Люіс Хемілтон.

Кваліфікацію впевнено виграв німець Себастьян Феттель, випередивши суперників на три десятих –  чинний чемпіон світу став єдиним, кому вдалося проїхати коло швидше 1:14, але боротьба позаду лідера вийшла щільною.

Доля гонки вирішилася на останніх колах. На 62-му колі Хемілтон випередив Феттеля, який через кілька кіл все ж звернув у бокси, а на 65-му – Алонсо, повернувши лідерство. Фернандо втратив у швидкості на зношеної гумі і на 66-му колі поступився позицію Грожану, що піднявся на друге місце, а на 68-му його випередив Перес, а на 69-му – Феттель, швидко відіграв на свіжих шинах час, витрачений на пізній піт-стоп.

Хемілтон виграв гонку, здобувши 18-ту перемогу в кар'єрі і першу в сезоні. Льюїс – сьомий переможець у семи перших Гран Прі сезону 2012 року і новий лідер чемпіонату – фантастична інтрига!

Фінішувавши другим, Роман Грожан домігся кращого результату в кар'єрі, а на третю сходинку подіуму піднявся Серхіо Перес, заробивши важливі очки для Sauber.

За матеріалами:  f1news.ru