NHL: Детройт дотискає Ванкувер в овертаймі

23 грудня 2010, 09:15
0
10
Детройт здобуває перемогу

У матчі регулярного Чемпіонату NHL Детройт на своєму льоду зломив опір Ванкувера лише в овертаймі - 5:4.

Справжнім героєм зустрічі став шведський форвард Генрік Зеттеберг, який записав на свій рахунок три очки (дві шайби + результативна передача). Швед двічі допоміг своїм партнерам відігратися у ході матчу, а потім вже в овертаймі здійснив переможний кидок.

Результати інших матчів ігрового дня:

Пітсбург - Флорида - 5:2

Першою зіркою матчу став Бен Лавджой, який відзначився результативним ударом. Євгеній Малкін також додав одне очко у свою скарбничку, зробивши гольову передачу.

Айлендерс - Тампа-Бей - 2:1 ОТ

Точний кидок і результативний пас Джона Тавареса приніс перемогу Остров'янам.

Чикаго - Нешвіл - 4:1

Джек Скіл відзначився дублем, довівши рахунок у матчі до 3:0 після точного кидка по воротах у виконанні Дейва Болланда, що в підсумку забезпечило Індіанцям перемогу.

За матеріалами: Евроспорт