0
6
Донбас програв словакам

У п'ятницю, 15 лютого, ХК Донбас в овертаймі поступився братиславському Словану і зміг лише на один бал поповнити свою очкову скарбничку.

Зарядженість донеччан на перемогу (а вона сьогодні потрібна була Донбасу як повітря), досить швидко принесла свої плоди. І якщо підопічним Юліуса Шуплера на самому початку поєдинку не вдалося реалізувати зайвого після видалення Сігалета, то Сергій Варламов і Дмитро Кагарлицький змогли закрутити голову хокеїстам словацької команди вже в рівних складах і українець завершив красиву комбінацію голом. Але, мабуть, від великого хвилювання і великої кількості емоцій, донеччани протягом хвилини пропустили дві безглузді шайби. Спочатку Бартович кидком від синьої лінії "прошив" Яна Лацо, а потім практично відразу ж Міхалек вивів Слован вперед.

Метеорит пошкодив льодову арену російського Трактора, що виступає у КХЛ

Після холодного душу у вигляді двох швидких шайб від суперника, перерва після першої двадцятихвилинки пішла донеччанам на користь. Запрацювали дві чисельні переваги, підопічні Бліуса Шуплера знову не змогли ними скористатися, однак на екваторі поєдинку Фредрік Петтерссон у штовханині біля воріт Конрада зміг переправити шайбу у сітку. Асистував Віртанен. Саме фін, який заробив дві хвилини штрафу, вискочивши з боксу для оштрафованих, найпотужнішим клацанням зробив рахунок 3:2.

Тим не менше, підопічні Ростислава Чади не були деморалізовані і робили спроби для того, щоб відновити статус-кво, проте тепер уже ініціатива була на стороні українського клубу.

КХЛ: Турнірна таблиця - Донбас випав за зону плей-оф

У завершальній двадцятихвилинці донеччани не змогли закріпити свою перевагу, а за 13 хвилин до кінця періоду гості в одній з рідкісних атак змогли зрівняти рахунок. Відчайдушний штурм воріт Слована, який був влаштований підопічними Юліуса Шуплера, успіху не приніс, хоча моментів для взяття воріт Конрада було багато. У додатковій п'ятихвилинці удача посміхнулася гостям. Словаки майже за дві хвилини до кінця закинули переможну шайбу.

КХЛ. Донбас поступається московським ЦСКА з булітів

Донбас (Донецьк) - Слован (Братислава) - 3:4 ОТ (1:2, 2:0, 0:1, 0:1)
Шайби: 1:0. Варламов (Кагарлицький) - 07:17, 1:1. Бартович (Серс) - 13:59-бол., 1:2. Мігалік (Кукумберг) - 14:40, 2:2. Петтерссон (Віртанен) - 29:07, 3:2. Віртанен (Бартуліс) - 34:06, 3:3. Мікуш Ю. (Міклік) - 46:28, 3:4. Кукумберг (Серс, Сигалет) - 63:06

Донбас: Лацо. Вілсон-Подхрадськи, Дадонов-Недорост-Кійскінен. Бартуліс-Терещенко, Кагарлицький-Варламов-Кашпар. Перетягін-Коларж, Кочетков-Віртанен-Квітченко. Пуйстола, Матоушек-Шалімов-Петтерссон. Никифоров

Слован: Конрад. Сігалет-Серс, Бартович-Мікуш Ю.-Міклик. Мойжіш-Табачек, Гудачек-Ліп'янський-Кукумберг. Мігалік-Штайнох, Бакош-Кітнар-Сватош. Прайзінгер-Штястний, Мікуш Т.-Олвецький-Даньо

Тепер ХК Донбасу залишилося провести лише одну гру регулярного чемпіонату - проти празького Лева 17 лютого.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: КХЛ. ХК Донбас програв в овертаймі Словану.

За матеріалами: ХК Донбас