17 лютого 2013, 20:10
0
7
Донбас завершує регулярний чемпіонат КХЛ перемогою

В останньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ ХК Донбас взяв реванш у празького Лева.

Про те, що ХК Донбас лишився за межами плей-офф, стало відомо ще до початку поєдинку з Левом. Атлант завдав поразки Кузні, і ця подія не могла не позначитися на настрої підопічних Юліуса Шуплера. У стартовому відрізку гри команди могли розпечатати ворота одне одного, проте залишили присутніх глядачів без закинутих шайб. Осібно в першій двадцятихвилинці стоїть двохвилинка гри в більшості для Лева (хокеїсти празького клубу неодноразово загрожували воротам Холта) і ряд гострих ситуацій біля рамки Штепанека. До слова, в самій кінцівці Денис Кочетков відірвався від суперника, але відправив шайбу вище поперечини.

Після першої перерви темп гри не зріс, але збільшилася кількість гольових моментів. Найчастіше це стосувалося гри у нерівних складах, адже донеччани провели шість хвилин в меншості. У свою чергу господарі майданчика мали кілька забійних моментів, кращий з яких не реалізували Вацлав Недорост і Євген Дадонов, коли втекли удвох до воріт пражан. Останній кидок точним не вийшов. Однак було це вже за рахунку 1:0 на користь гостей, які зусиллями Ниживия зуміли відрити рахунок в матчі хвилинами раніше.

Третя двадцятихвилинка пройшла за явного бажання донеччан переломити хід поєдинку. Цього бажання вистачило на те, щоб забити гол у меншості, чого не вдавалося зробити при грі в рівних складах і при чисельній перевазі. Шкода, але переможну шайбу в основний час донеччанам закинути не вдалося. Довелося грати овертайм в третьому матчі поспіль.

П'ять додаткових хвилин переможця матчу не виявили, а в серії післяматчевих штрафних кидків точнішими були гравці Донбасу.

Донбас (Донецьк) - Лев (Прага) - 2:1 Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1. Ниживий (Сурові, Ципуліс) - 34:18, 1:1. Дадонов (Пуйстола) - 49:17-мен., 2:1. Кіїскінен - вирішальний буліт

Донбас: Холт. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Недорост-Кіїскінен. Бартуліс-Пуйстола, Кагарлицький-Робітайл-Кашпар. Перетягін-Коларж, Кочетков-Віртанен-Варламов. Терещенко, Матоушек-Шалімов-Петтерссон. Никифоров

Лев: Штепанек. Лепісте-Накладал, Рахунек-Новотни-Даніельссон. Микуш-Немец, Бірнер-Врана-Репік. Крейчик-Порселанд, Ціпуліс-Сурові-Ниживий. Сікач-Карамнов-Цінгел

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: КХЛ. ХК Донбас перемагає і пролітає повз плей-офф

За матеріалами: ХК Донбас