iSport.ua,  15 вересня 2016, 23:31
0
58

Відбувся заключний поєдинок у рамках другого туру української хокейної ліги.

У заключному поєдинку другого туру чемпіонату України зустрічалися криворізький Кривбас і білоцерківський Білий Барс.

На початку першого періоду активніше була білоцерківська команда, яка непогано контролювала шайбу в чужій зоні, але ось відкрити рахунок не вдалося. Відзначимо, що найнебезпечніший момент був у Максима Разумова, який у меншості виходив на побачення з Андрієм Безхлібним, але переграти його не зміг. Ну а ближче до екватора періоду криворіжці не тільки вирівняли гру, а й відкрили рахунок. Катрич непогано віддав передачу на п'ятачок, де захисники проґавили Куцевича, який розстріляв ворота білоцерківців.

У другому періоді Кривбас уже свого не відпустив і закинув ще три шайби у ворота Безхлібного, вирішивши результат цієї зустрічі. Протягом 24 секунд господарі змогли двічі вразити ворота гостей і забезпечити собі комфортну перевагу завдяки результативним кидкам у виконанні Караульщука і Алексюка. Ну а ще одну шайбу закинув Іван Савченко на екваторі другої двадцятихвилинки. Після такого повороту подій Безхлібний залишив свій пост воротаря, а його замінив Власенко.

У третьому періоді Кривбас спокійно довів справу до перемоги, добивши команду з Білої Церкви двома закинутими шайбами, які закинули Секірко і Мазула.

Таким чином, Кривбас здобув другу перемогу в двох матчах, щоправда, перша вийшла в овертаймі проти Кременчука. А ось для Білого Барса ця поразка стала першою в нинішньому сезоні, адже вони на старті несподівано обіграли харківський Витязь.

Кривбас - Білий Барс 6: 0 (1:0, 3:0, 2:0)

Шайби: 7:16 Куцевич (Катрич, Німенко) - 1:0, 23:19 Караульщук (Савченко, Мазула) - 2:0, 23:43 Алексюк (Секірко, Толканов) - 3:0, 30:37 Савченко (Селянін , Катрич) - 4: 0, 47:07 Секірко (Катрич, Савченко) - 5:0, 53:53 Мазула (Макріцький) - 6:0

Воротарі: Безхлібний - Власенко (Краснопільський)

Кривбас: Безхлібний, Макріцький, Коваленко, Савченко, Мазула, Секірко, Караульщук, Білоусов, Підгурський, Алексюк, Александров, Магерів, Селянін, Куцевич, Горлушко, Черевач, Німенко, Катрич, Рубан, Толканов

Білий Барс: Власенко (Краснопільський), Благой, Воронін, Печерських, Ромащенко, Лєсніков, Сухонос, Люльчук; Чобанян, Разумов, Сенік, Дворецький, Поцілуєнко, Шевченко, Ружников, Гриценко, Тонковид, Логачов, Максимович, Найдьонов, Праведний