iSport.ua,  3 листопада 2016, 21:42
0
56

Відбувся заключний поєдинок 16-го туру української хокейної ліги.

В останньому матчі чергового туру зійшлися дві команди. які ведуть боротьбу за золоті медалі чемпіонату України - це Кременчук і криворізький Кривбас. Відзначимо, що три попередніх зустрічі між цими колективами нинішнього сезону залишилися за криворожанами. Власне, через скасування матчу між Дженералз і Донбасом цей поєдинок автоматично став центральним у турі.

Що стосується складів команд, то на майданчику з'являлися всі найсильніші гравці. У складі Кременчука у воротарській лінії сталася заміна: замість дискваліфікованого голкіпера збірної України Едуарда Захарченка ворота господарів захищав 17-річний Микита Петленко. Ну і відзначимо дебют захисника Кременчука Олексія Мельникова, який кілька днів тому перейшов із Дженералз.

У першому періоді невеликою ігровою перевагою володіли підопічні Дмитра Підгурського, але ось першу нагоду відзначитись втратили криворіжці. Вже на першій хвилині Ілля Коренчук отримав вилучення, а через хвилину вийшов Артем Гніденко, але навіть таким подарунком гості не скористалися. А ось на 13-й хвилині господарі відкрили рахунок у матчі: Коваленя потужно кинув по воротах - Черепанов відбив перед собою, а Петранговський добив шайбу у ворота - 1:0.

У другому періоді повторилася ситуація першої двадцятихвилинки. На старті періоду гості знову пограли в більшості, але відзначитися не змогли. Потім господарі знову забрали собі ініціативу і довго не могли пробити воротаря гостей, але на 34-й хвилині і він капітулював. Петранговський викотився із-за воріт, після чого розстріляв ворота Черепанова, оформивши дубль - 2:0.

У третьому періоді кременчужани стали грати більш обережніше, а команда Олександра Куликова намагалася знайти підходи до воріт Петленка і все-таки знайшла. За дві з половиною хвилини до фінальної сирени Слюсар вийшов на ворота молодого воротаря, але страж воріт кременчужан врятував свою команду, проте на добиванні результативно зіграв Олександр Караульщук - 2:1. На більше гостей із Кривого Рогу не вистачило.

Таким чином, Кременчук вперше за чотири матчі здобув перемогу над Кривбасом у поточному сезоні і набрав 33 очки. Завдяки цій перемозі підопічні Дмитра Підгурського виявилися на другому місці, випередивши Кривбас, у якого 31 бал і одна гра в запасі. Також відзначимо, що у Донбасу також 33 очки, але у донеччан дві гри в запасі.

ХК Кременчук - Кривбас 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

Шайби: 12:42 Петранговський (Дегтярьов, Коваленя) - 1:0; 33:50 Петранговський (Коваленя, Кузьмик) - 2:0; 57:21 Караульщук (Слюсар, Вал. Алексюк) - 2:1

Воротарі: Петленко - Черепанов

Кидки: 28 - 27

Штраф: 12 - 8

ХК Кременчук: Петленко (Шевчук); Башко - Дегтярьов, Ісаєнко - Ігнатенко, Романенко - Варивода, Мельников - Савицький; Коренчук - Кузьмик - Слиш, Чернишенко - Гніденко - Кирющенков, Луговий - Карпенко - Янішевський, Коваленя - Т. Гриценко - Петранговський

Кривбас: Черепанов (Безхлібний); Александров - Катрич, Магерів - Рябенко, Черевач - Макріцький; Слюсар - Вал. Алексюк - Караульщук, Німенко - Черненко - Селянин, Савченко - Секирко - Толканов, Коваленко - Куцевич - Рубан, Підгурський