Оліпіада-2022: Українці не кваліфікувалися у фінал лижного спринту

Корреспондент.net,  8 лютого 2022, 13:03
0
94
Українські лижники не потрапили до топ-30 кваліфікації у спринті

Найкращим у збірній України у відбіркових змаганнях став Руслан Перехода, який фінішував 46-м.

Українські лижники не могли подолати сито відбору у лижному спринті на Олімпіаді у Пекіні.

У кваліфікаційному заїзді взяли участь два наші спортсмени - Руслан Перехода та Олексій Красовський. Серед 88 тих, хто стартував, необхідно було зайняти місце в першій тридцятці.

Однак це завдання виявилося українцям не під силу. Перехода фінішував 46-м, а Красовський - 64-м.