Олімпіада-2022: США стали другим фіналістом у жіночому хокеї

Текст: ,  14 лютого 2022, 17:27
0
193
США вийшли у фінал, обігравши Фінляндію

У півфінальному матчі "зірково-смугасті" впевнено обіграли збірну команду Фінляндії.

Збірна США вийшла у фінал олімпійського жіночого хокейного турніру. У півфінальному матчі американки впевнено обіграли збірну Фінляндії 4:1.

Зазначимо, що вирішальним у матчі став другий період, у якому "зірково-смугасті" забили у ворота суперниць дві шайби.

У третьому періоді США довели рахунок до розгромних 3:0 і всі, що змогли зробити хокеїстки з Фінляндії, так це забити гол престижу на останній хвилині зустрічі.

Проте за п'ять секунд до фінальної сирени американки відзначилися ще раз і встановили підсумковий рахунок 4:1 на свою користь.

ОІ-2022. Хокей. Півфінал

США – Фінляндія – 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)

У фіналі США зустрінуться із командою Канади, яка раніше не залишила шансів швейцаркам 10:3. У матчі за бронзу відповідно зійдуться збірні Фінляндії та Швейцарії.