Олімпіада-2022: Канада знову розгромила Китай у хокеї

Текст: ,  15 лютого 2022, 17:46
0
391
Канада легко розібралася з Китаєм

Стало відомим ім'я останнього учасника чвертьфіналу чоловічого хокейного турніру.

Збірна Канади стала останнім учасником чвертьфіналу чоловічого хокейного турніру на Олімпіаді.

В 1/8 фіналу "родоначальники хокею" зустрічалися із господарями - командою Китаю. Представники країни "кленового листа" вважалися явними фаворитами протистояння, адже раніше громили суперника в групі з рахунком 5:0.

Не сталося сенсації і цього разу. Канадці знову виграли та знову розгромно з рахунком 7:2. У чвертьфіналі збірна Канади зіграє із командою Швеції.

ОІ-2022. Хокей. 1/8 фіналу

Канада – Китай 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)

Шайби: 08:57 Віл (Тамбелліні, Норо) - 1:0, 09:55 Віл (Стаал, Тамбелліні) - 2:0, 15:32 Кейн - 2:1, 26:37 Тамбелліні (Норо, Віл) - 3 :1, 28:39 Тамбелліні - 4:1, 32:05 О'Делл (Демерс, Джонсон) - 5:1, 38:59 Кейн (Локхарт, Челіос) - 5:2, 55:55 Стаал (Мактавіш, Макбейн) ) - 6:2, 58:19 Макбейн (Норо, Тамбелліні) - 7:2

Воротарі: Томкінс - Сміт