Українські борці завоювали чотири медалі в Болгарії

iSport.ua,  10 квітня 2017, 11:28
0
100
Євгеній Савета став третім на турнірі в Болгарії

Цими вихідними в Болгарії відбувся традиційний міжнародний турнір зі спортивної боротьби.

У Болгарії пройшов традиційний турнір зі спортивної боротьби Дан Колов - Микола Петров, що є одним із останніх випробувань напередодні чемпіонату Європи.

Українські борці на турнірі здобули чотири медалі: золоту медаль у вільній боротьбі в категорії до 125 кг завоював Ален Засєєв, срібло команді вільниць принесла Алла Черкасова (69 кг), а представники греко-римської боротьби виграли дві медалі - бронзу завоював Євген Савета в категорії до 98 кг, а Микола Кучмій у категорії 130 кг став другим.

Зазначимо, що чемпіонат Європи зі спортивної боротьби пройде з 15 по 21 травня в Сербії.