Українець Романчук переміг з рекордом на турнірі в Люксембурзі

iSport.ua,  29 січня 2018, 09:24
0
266
Михайло Романчук

Український плавець Михайло Романчук виграв золото на дистанції 400 метрів вільним стилем на комерційному турнірі Euro Meet в Люксембурзі.

Український плавець став переможцем на 400 метрах вільним стилем.

Він подолав дистанцію за 3:48.68 хв., що стало рекордом змагань. Другим фінішував німець Флоріан Веллброк з результатом 3:50.34 хв, а бронзовим призером став інший німецький плавець Джейкоб Хайдтманн, котрий показав час 3:51.34 хв.

У Люксембурзі також виступав Андрій Говоров, який здобув срібло на 50 метрах батерфляєм. Говоров, як і Романчук, встановив рекорд турніру, пропливши в кваліфікації за 23.20 с.

У фіналі ж український плавець показав другий результат, поступившись британцю Бену Проду з результатом 23.03 с, що стало ще одним рекордом змагань. Третім став німець Даміан Вірлінг, котрий подолав 50 метрів за 23.47 с.

Нагадаємо, що в середині грудня минулого року Романчук став чемпіоном Європи на 1500 метрах вільним стилем.