0
539
Жіноча збірна України з індорхокею

Українські хокеїстки ускладнили собі завдання виходу в чвертьфінал ЧС.

Збірна України з індорхокею поступилася збірній Намібії в четвертому турі групового етапу чемпіонату світу.

Рахунок відкрила Джилліан Херманус на 6-й хвилині. Українки змогли зрівняти рахунок тільки на 6-й хвилині другого тайму. Свій шостий гол на турнірі забила Яна Ворушило.

За 3 хвилини до кінця гри намібійки знову вирвалися вперед завдяки голу Кіани-Че Кормак, але через дві хвилини Марина Хилько робить рахунок 2:2.

Здавалося, гра завершиться внічию, але на останній хвилині суперниці забили третій гол - знову Джилліан Херманус - і в підсумку перемогли 3:2.

Після чотирьох турів у нашій групі попереду німкені - 12 очок, в австралійок - 7, у чешок та українок - по 6. 4 очки у Намібії, 0 - у Росії. У п'ятницю, 9 лютого Україна зіграє з Чехією.

Раніше жіноча збірна України з індорхокею поступилася Німеччині на чемпіонаті світу.