Біатлон: Кузьміна - олімпійська чемпіонка в мас-старті

0
1069
Анастасія Кузьміна

Українські біатлоністки виступили очікувано, враховуючи їхню форму на Олімпіаді. У підсумковому протоколі Валя Семеренко - 19-а, Віта Семеренко - 24-а.

Словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна неймовірно якісно провела гонку з масовим стартом на Олімпійських іграх у Пхьончхані, завоювавши золоту медаль.

Кузьміна з першого кола почала задавати високий темп і вже на третьому колі залишилася наодинці, а перед останньою стрільбою і зовсім мала перевагу в 40 секунд. Один промах на останньому рубежі не завадив Кузьміній без конкуренції добігти до фінішу і з прапором у руках перетнути фінішну лінію.

Срібло завоювала білоруска Дар'я Домрачева, яка протягом всієї гонки йшла у групі переслідувачів Кузьміної, а точна стрільба на останньому рубежі дозволила їй спокійно пройти останнє коло.

Володаркою бронзи стала норвежка Тіріл Екгофф, яка на останньому колі миттєво відірвалася від суперниць, позбавивши останнє коло інтриги в боротьбі за медалі.

Українські біатлоністки виступили очікувано, враховуючи їхню форму на Олімпіаді. Валя Семеренко схибила один раз, Віта припустилася трьох промахів, але обидві наші сестрички багато програвали ходом, тому в підсумковому протоколі Валя - 19-а, Віта - 24-а.