Мотор вилетів із Ліги чемпіонів, програвши в Данії

iSport.ua,  4 березня 2018, 18:15
0
149

Мотор не зумів вийти в 1/8 фіналу гандбольної Ліги чемпіонів. Гандболісти запорізького Мотора за сумою двох матчів поступилися віце-чемпіону Данії Ск'єрну.

Гандболісти запорізького Мотора за сумою двох матчів поступилися віце-чемпіону Данії Ск'єрну у стиковому раунді плей-офф Ліги чемпіонів Європейської гандбольної федерації (ЄГФ).

Після домашньої перемоги 32:30 у матчі-відповіді Мотор на виїзді програв із рахунком 26:33.

До середини першого тайму на майданчику точилася рівна боротьба 11:12, але два видалення у Мотора дозволили данцям зробити ривок і піти на перерву з рахунком 15:20.

У другому таймі Мотор скоротив відставання до 2 м'ячів, але у важливий момент кураж спіймав воротар Ск'єрна Тібор Іванішевіч, який відбив вісім поспіль семиметрових, а його команда знову довела свою перевагу до комфортних 5-6 м'ячів і втримала її.

Ск'єрн (Данія) - Мотор (Україна) 33:26 (20:15)

Мотор: Денисов (7), Бабічев (4), Пухівська (3), Малашінскас (3), Буйненко (3), Пачковський (2), Шельменко (1), Сорока (1), Кубатко (1), Козакевич (1)