Хаммо і Каланіна виграли медалі Гран-прі в Загребі

iSport.ua,  29 липня 2018, 20:35
0
40
Яків Хаммо

Українські дзюдоїсти Яків Хаммо (+100 кг) і Єлизавета Каланіна (+ 78 кг) виграли бронзові медалі у своїх вагових категоріях у підсумковий день Гран-прі в Загребі.

Хаммо впевнено дійшов до півфіналу, але там програв. Довелося боротися за бронзу в малому фіналі, де українець здолав австрійця Стефана Хегуя, вигравши сутичку іппон за 2 хвилини до закінчення часу.

Каланіна в третьому раунді програла білорусці Слуцькій, але отримала шанс у втішному турнірі, де спершу виграла у боснійки Черич, а в бронзовій сутичці отримала дострокову перемогу через неявку своєї суперниці.

Відзначимо також виступ представника категорії до 100 Данила Гуцула, який займає 134-е місце у світовому рейтингу, який по ходу турніру виграв у восьмого номера світового рейтингу ізраїльтянина Пальчика і четвертого у світі росіянина Денисова, але в поєдинку за бронзу програв японцеві Іде.

Нагадаємо, також у Загребі українські дзюдоїсти виграли золото і срібло.